دانلود pdf کتاب Young Guns : Obsession, Overwatch, and the Future of Gaming

[ad_1]

داستان فریبنده تلاش برای ساخت اولین لیگ بازی های حرفه ای جهان و مسابقه جهانی با استعدادترین بازیکنان برای گرفتن اولین قهرمانی خود.


Overwatch League (OWL) که در ژانویه 2018 آغاز به کار کرد ، اولین تلاش گسترده برای ایجاد یک چارچوب رقابتی و جهانی برای یک ورزش است که می تواند با بزرگترین لیگ های حرفه ای ورزشی رقابت کند. جایزه 3.5 میلیون دلاری جایزه ای ، قرارداد پخش با ESPN و خرید تیم های OWL توسط صاحبان مشهور ، از جمله رابرت کرافت ، صاحب میهن پرستان نیوانگلند و استن کرونکه ، مالک قوچهای لس آنجلس ، چشم انداز برای پرتاب فصل اول در یک دوره پرتنش از مرحله پلی آف به پایان می رسد که در یک سری هیجان انگیز قهرمانی در یک مرکز فروش بارکلی به اوج خود می رسد.
آستین مورهد ، بازیکنی که او را مجذوب دنیای در حال ظهور بازیکنان حرفه ای می کند ، در اولین حضور OWL خود را در چندین تیم قرار داد ، از جمله Spitfire لندن ، که اولین قهرمان جهانی Overwatch می شود. که در تفنگ های جوان، او خوانندگان را در پشت صحنه اولین فصل وحشی یک مسابقه می برد که می تواند به همان اندازه فوتبال یکشنبه در فرهنگ ما ریشه دواند ، و دنیای پر فشار از نوجوانان شوم که حقوق شش رقمی دریافت می کنند را نشان می دهد ، مدیران تلویزیون و صاحبان ورزش های سنتی در تلاش برای درک و تسخیر فرهنگ جوانان ، و یک بازی که نوآوری آن چنان سریع در حال پیشرفت است که طرفداران می بینند که گیمرهای مورد علاقه خود ساعتها تمرین می کنند تا فقط به این روند ادامه دهند. با دیدگاه در مورد خرده فرهنگ و دسترسی بی نظیر به چگونگی ساخت UWL و تیم هایی که آن را کنار هم قرار داده اند ، برای موفقیت بگویید ، تفنگ های جوان نگاهی جذاب به ظهور بازیهای رقابتی و آینده ورزش است.

[ad_2]

دانلود کتاب Young Guns : Obsession, Overwatch, and the Future of Gaming