دانلود pdf کتاب The Saint Bernard – A Presentation of the Origin, History and Development of This Noble Breed, Along With a Discussion of Its Care, Showing, Physical Perfection, Kenneling, Training, Uses and Dispositions (A Vintage Dog Books Breed Classic)

[ad_1]

سنت برنارد – نمایشی از منشأ ، تاریخچه و پیشرفت این نژاد نجیب. مراقبت ، آموزش ، نمایش و پرورش آن. توسط جوزف اچ. فلیشلی. این کار اولیه نادر درباره سنت برنارد ، که در ابتدا در اوایل دهه 1930 در شیکاگو منتشر شد ، گران است و یافتن آن در شماره اول دشوار است. VINTAGE DOG BOOKS با استفاده از متن اصلی و تصاویر بعنوان بخشی از سری کتابهای نژاد کلاسیک ، آن را بازنشر داده است. نویسنده یک قاضی مشهور و پرورش دهنده قهرمان بود. او با تمام اشتیاق و اشتیاق عاشق واقعی این نژادهای اصیل را می نویسد. سنت برنارد نژادی است که در تاریخ ، افسانه و تاریخ شناخته شده است و لیاقت آن چیزی نیست. صد و ده صفحه شامل ده فصل مفصل است: مبدا و تاریخچه. تاریخچه و توسعه سنت برنارد در آمریکا. طبیعت سنت برنارد. استاندارد رسمی و تفسیر آن. اصول پرورش. خوشحال کننده آموزش. بهداشت و مدیریت. نشان دادن مدیریت سودآوری لانه. مطالب با عکس ها و تصاویر متعدد به خوبی نشان داده شده است. این یک خوانش جذاب برای همه پرورش دهندگان ، غرفه داران ، صاحبان و دوستداران سنت برنارد است که حاوی اطلاعات بسیاری است که امروزه نیز مفید و کاربردی هستند. بسیاری از قدیمی ترین کتاب های نژاد سگ ، به ویژه از دهه 1900 و قبل از آن ، اکنون بسیار نادر و گرانتر است. VINTAGE DOG BOOKS این آثار کلاسیک را در نسخه های مقرون به صرفه ، مدرن و با کیفیت بالا ، شامل متن اصلی و آثار هنری منتشر می کند.

[ad_2]

دانلود کتاب The Saint Bernard – A Presentation of the Origin, History and Development of This Noble Breed, Along With a Discussion of Its Care, Showing, Physical Perfection, Kenneling, Training, Uses and Dispositions (A Vintage Dog Books Breed Classic)