دانلود pdf کتاب The Ghost in the House

[ad_1]


اگر متوجه شبحی در خانه خود شوید چه می کنید؟ اگر فهمید که شبح هستید چه می کنید؟
فی در اواسط زندگی خود با یک شهود قوی در بالای پیانوی خود از خواب بیدار می شود که چیزی درست نیست. برای همه چیز ، همه چیز عالی به نظر می رسد: با مردی که عاشقش است ازدواج کرده ، در خانه ای که از بچگی آرزو داشته زندگی می کند و زندگی اش پر از امکانات است. علاوه بر این – به دلایلی که فی بلافاصله نمی داند – او اکنون در خانه ای که قبلاً خوشبخت بود تعقیب شده است.
همه چیزهایی که باید شناخته شوند ناگهان تغییر می کنند. اما مبلمان در مکان ها و دیوارهای نامناسب با رنگ نامناسب در مقایسه با وجود زن دیگری در خانه چیزی نیست. زنی که در تختخواب شوهر فی مشترک است. یک دختر عجیب و غریب نیز وجود دارد که ادعا می کند فی را برگردانده است و در خانه می چرخد.
به گونه ای شوهرش نقل مکان کرد و زندگی جدیدی را بدون او رقم زد و اکنون او در موقعیت غیرقابل حسابی قرار گرفته است که می تواند خانه ای را با دو همسر تقسیم کند ، یکی از آنها فکر انتقام را در سر دارد.
فی هنگامی که شروع به پردازش واقعیت وضعیت خود می کند ، باید با تمام انتخاب هایی که انجام داده است و همچنین گزینه هایی که هنوز انجام نداده است – و هرگز نخواهد کرد – مقابله کند.
این رمان کمیک درخشان و تاریک به بررسی امور داخلی و وجودی می پردازد و در قلب تاریک ازدواج و معنای زندگی فرو می رود.
شبح در خانه هر آنچه که به نظر می رسد کمتر از حد ضروری است را کنار بگذارید و داستانی خام و صیقل داده شده و تا حد واقعی بتواند به واقعیت نزدیک باشد.

[ad_2]

دانلود کتاب The Ghost in the House