دانلود pdf کتاب The Fit Vegan : Fuel Your Fitness with a Plant-Based Lifestyle

[ad_1]


این یک راهنما برای همه علاقه مندان به تناسب اندام است که می خواهند بدون از دست دادن عضلات یا عملکرد عضلات – به رژیم وگان روی بیاورند – و برای همه وگانانی که می خواهند تناسب اندام خود را بهبود ببخشند.
آیا شما از علاقه مندان به تناسب اندام هستید که در مورد گیاهخواری کنجکاو هستید ، اما نگران این هستید که پروتئین خود را از کجا تهیه کنید؟ یا شاید قبلاً وگان بوده اید و آن را دوست دارید ، اما فکر می کنید چگونه می توانید تناسب اندام خود را بهبود ببخشید؟
وقتی ادریک کندی-مکفوی ، آتش نشان و مربی تناسب اندام سابق لندن تصمیم گرفت وگان شود ، بسیاری از شوخی ها و تمسخرهای همکارانش را تحمل کرد ، زیرا آنها معتقد نبودند که او می تواند به اندازه کافی برای رژیم خود مناسب باشد. اما ادریک اشتباه آنها را ثابت کرده و اکنون از هر زمان دیگری سالم تر و برازنده تر است.
که در Fit Vegan، ادریک می گوید که چه چیزی باعث شده وی برای سلامتی خود و رفاه حیوانات ، و همچنین رازهای خود برای ماندن در بهترین شکل زندگی بدون مصرف محصولات حیوانی ، برای گیاهخواری انتخاب کند. این کتاب شامل همه مواردی است که شما باید در مورد تغذیه گیاه بدانید ، و حاوی دستور العمل های خوشمزه ای است که تکرار آنها در خانه آسان است. ادریک همچنین دارای یک برنامه تناسب اندام 12 هفته ای است و نمونه های الهام بخشی از ورزشکاران وگان را که در بالای بازی خود هستند ، از جمله تنیسور قهرمان ونوس ویلیامز و لوییس همیلتون ، قهرمان پنج دوره فرمول یک ، به اشتراک می گذارد.
این کتاب “کتاب مقدس تناسب اندام وگان” شماست. به عنوان راهنمای نوشته شده توسط کریستین ادریک ، او در زمان سردرگمی و شک و تردید نوشته شده است ، به شما نشان می دهد که چگونه می توانید ضمن مصرف انرژی ، سلامتی و سطح تناسب اندام بی سابقه – و همچنین مراقبت از کره زمین!

[ad_2]

دانلود کتاب The Fit Vegan : Fuel Your Fitness with a Plant-Based Lifestyle