دانلود pdf کتاب The Feminist Agenda of Jemima Kincaid

[ad_1]

رمانی در مورد دوستی ، فمینیسم و ​​عقده های گیج کننده سنت و امتیاز ، ایده آل برای طرفداران بکی آلبرتالی و استفانی پرکینز.
جیمیما كینكاید یك فمنیست است و به نظر او شما هم باید یكی باشید. مدرسه خصوصی او پر از سنت های سنتی است ، اما از همه بدتر مهمانی است. بچه ها همه نمایندگی دارند. دختران باید منتظر “پیشنهادها” (او به طور غیر متعارف صحبت می کند ، زیرا فقط بچه های هترو حتی می روند). از نظر جامیما (بسیار خردمندانه) قرون وسطایی مثبت است.
سپس جمیما به همراه اندی ورزشکار فوق ستاره و جنیفر محبوب و آرایش یافته نامزد ارشد Triumvirate می شود و این سه نفر باید مراسم مهمانی را ترتیب دهند. جامیما با الهام از آرمان های زنانه خود و تمایل خود به ایجاد اثری در مدرسه ، ساختار جدیدی را پیشنهاد می کند. آنها یک رقص آخرین فرصت را انجام می دهند: هر دانش آموز لیستی از خرد کن ها را به طور خصوصی در وب سایتی که به مسابقات متقابل مرتبط کرده اند ارسال می کند.
در همین حال ، جیمیما خود را در یک عاشقانه مخفی می یابد که هم آرزویش را دارد و هم از آن متنفر است. دوست صمیمی او ، جیون ، عاشقانه خود را پیدا کرد ، اما جیمیما شروع به شک کرد که چیز دیگری باعث اختلاف ناگهانی بین آنها شده است. و آیا آیا سیستم جدید نوآموز برای خنثی کردن مردانگی سمی مدرسه بسیار کافی است؟
این داستان پر از گفتگوی متمایز کیت هاتمر است ، داستانی سریع و متفکرانه درباره دلتنگی سالهای بزرگ سال ، بی نظمی روابط مدرن و چگونگی مبارزه با پدر سالاری است ، اگر فقط ممکن است خود شما بخشی از پدر سالاری باشید.

[ad_2]

دانلود کتاب The Feminist Agenda of Jemima Kincaid