دانلود pdf کتاب The Cruelest Gift : Inherited Disease in the Age of DNA

[ad_1]

کلارک بلیز ، نویسنده محترم داستان و غیر داستانی کانادایی ، ما را به یک سفر کاملاً شخصی به دنیای پزشکی بیماری های وراثتی در این خاطرات گیرا و آشکار – که به طور متناوب غم انگیز ، دلخراش و الهام بخش است – از پدر و پسر ، عشقی که آنها را به هم پیوند می دهد ، میراث ژنتیکی تاریک که ممکن است در شجره نامه ها تعبیه شده باشد ، و امیدها و معضلات جدیدترین یافته های علمی امروز.

وقتی می فهمید فرزندتان به بیماری دژنراتیو مبتلاست ، چه می کنید؟ وقتی می شنوید که این بیماری ارثی است – بدون اینکه از آن آگاه باشید ، تمام زندگی خود را حمل کرده اید؟ اگر شنیده اید ، آیا او را با ارثی بی رحمانه لعنت کرده اید؟
این وضعیتی است که کلارک بلیز و همسرش در هنگام تشخیص فرزند ارشدشان ، بارت ، با MMD ، دیستروفی عضلانی میوتونیک ، که بر روی ماهیچه ها ، قلب ، ریه ها و سیستم هضم تأثیر می گذارد و منجر به از بین رفتن اساسی ترین ویژگی ها می شود ، در آن قرار می گیرند : از قدم تا بالاخره فکر کن
بلیز در جستجوی منشأ بیماری می رود – جستجویی که وی را به گذشته خانواده اش ، در جوامع وحشی و منزوی کبک ، که به خصوص بیماری ام.م.د. در مصاحبه های صمیمی با پسرش – یک مطالعه موردی شخصی نادر و حیرت انگیز – از طریق صدای خود بارت یاد می گیریم – و همچنین برنارد ، پسر دوم بلیز ، که دیابت نوجوانان را از مادرش به ارث برده است – چگونه زندگی مشترک با یک بیماری ارثی احساس می شود . . در مصاحبه با پزشکان ، دانشمندان و محققان علمی ، ما تعامل بیماری های ژنتیکی با زندگی خانوادگی را درک می کنیم. و بلیز با گناه دست و پنجه نرم می کند زیرا او شرایط ویرانگری را به پسر محبوب و درخشان خود منتقل کرد و س hardالات سختی را در مورد مسئولیت های والدین مطرح کرد زیرا هدیه زندگی می تواند ظالمانه ترین هدیه همه باشد.

از نسخه گالینگور.

[ad_2]

دانلود کتاب The Cruelest Gift : Inherited Disease in the Age of DNA