دانلود pdf کتاب The Bookshop of Second Chances : The Most Uplifting Story of Fresh Starts and New Beginnings You'll Read This Winter!

[ad_1]

The Bookshop of Second Chances که در یک شهر جذاب اسکاتلند واقع شده است ، نشاط آورترین داستانی است که در زمستان امسال خواهید خواند ، توسط یک نویسنده بسیار با استعداد. تئا ماه بدی دارد. او نه تنها مازاد شد ، بلکه همچنین کشف کرد که شوهر تقریباً بیست ساله اش با یکی از دوستانش خوابیده است. و متاسف نیست – او دارد می رود. گیج و گمشده ، تئا نمی داند چه کاری باید انجام دهد. اما وقتی دایی را شنید كه به سختی فهمیده بود او مرده است و مجموعه بزرگی از كتابهای دست دوم و خانه ای را در لاولد اسكاتلندی پشت سر گذاشت ، به نظر می رسید كه به او فرصتی دوباره داده شده است. فرار به یک شهر کوچک که هیچ کس او را نمی شناسد به نظر می رسد دقیقاً همان چیزی است که تئا به آن نیاز دارد. اما هنگامی که او با برادران اشرافی مالتراور – مالک بدخلقی کتابفروشی ادوارد و برادر جداشده اش چارلز ، لرد هولینشاو – ملاقات می کند ، زندگی جدید او به همان سرعتی که زندگی از آن خارج شد به سرعت پیچیده می شود … یک داستان جذاب افسانه های اسکاتلندی ، دوم – کتاب های دستی ، شروع جدید و فرصت های دوم ایده آل برای طرفداران کرسیدا مک لاولین ، ورونیکا هنری ، راشل لوکاس و جنی کولگان. من چقدر این کتاب را دوست دارم؟ خیلی خیلی زیاد. با طراوت و رمانتیک ، یک کراکر مطلق است! ‘HEIDI SWAIN ، نویسنده پرفروش ساندی تایمز’ خواندن زیبا ، جالب و کاملا عاشقانه – من آن را دوست داشتم! “راچل هور ، نویسنده پرفروش ساندی تایمز” کتابفروشی شانس دوم ، قلبم را بیش از هر چیزی که در مدت زمان طولانی خوانده ام ، بلند کرده است. خنده دار ، باهوش ، خوب نوشته شده ، گرم ، شاد و آرامش بخش است. من می توانم در مورد آن تعجب تمام روز! ‘IONA GREY ، نویسنده پرفروش کتاب نامه ها به گمشده’ یک عاشقانه فرار از زندگی که با گرما می درخشد! من آن را دوست داشتم “کارمل هارینگتون ، نویسنده پرفروش کتاب هزار جاده به خانه”

[ad_2]

دانلود کتاب The Bookshop of Second Chances : The Most Uplifting Story of Fresh Starts and New Beginnings You'll Read This Winter!