دانلود pdf کتاب The Black Auxiliary : The Untold Story of 18 African Americans Who Defied Jim Crow and Adolf Hitler to Compete in the 1936 Berlin Olympics

[ad_1]


داستان واقعی حیرت انگیز ، الهام بخش و تا حد زیادی ناشناخته هجده ورزشکار آفریقایی-آمریکایی را کشف کنید که در المپیک 1936 برلین شرکت کردند و نژادپرستی آلمان نازی و جیم کرو جنوبی را به چالش کشیدند.
در پس زمینه آشفته یك ایالات متحده جدا از هم ، شانزده مرد سیاه پوست و دو زن سیاه پوست بین تحریم های المپیك در آلمان نازی یا شركت در هم گسیختند. از این گذشته ، آنها نمایانگر کشوری هستند که شهروندان درجه دو می دانند و در کشوری در میان جریان شدید برتری آریایی ها و یهودستیزی رقابت می کنند.

جسی اوونز به دلیل کسب چهار مدال طلا در جریان بازیهای المپیک برلین ، در بین گروه شناخته شده است. از دیگر برندگان می توان به برادر جکی رابینسون ، مک ، برنده نقره دوی 200 متر و کورنلیوس جانسون که یک گاو آمریکایی را در پرش ارتفاع هدایت کرد ، اشاره کرد.

به عنوان همدم مستند درخشان افتخار المپیک ، تعصب آمریکایی این کتاب با استفاده از بیش از چهل ساعت مصاحبه و تحقیقات گسترده ای که سازندگان فیلم دریافت کرده اند ، اما فیلم نهایی را قطع نکرده است. این عناصر اصلی داستان را بررسی می کند و زمینه کاملی در مورد تحریم المپیک ، روابط بین رئیس کمیته بین المللی المپیک و نازی ها ، دیدگاه های مختلف ورزشکاران یهودی ، NAACP و روزنامه های سیاه و جزئیات بیشتر در مورد زندگی واقعی هجده المپیکی از شهادت اعضای خانواده.

گرفتن یک قطعه قدرتمند و بیشمار از تاریخ ، کمک سیاه همچنین جشن شجاعت ، فداکاری و موفقیت های این ورزشکاران با استعداد است.

[ad_2]

دانلود کتاب The Black Auxiliary : The Untold Story of 18 African Americans Who Defied Jim Crow and Adolf Hitler to Compete in the 1936 Berlin Olympics