دانلود pdf کتاب Pre Dot New Moon

[ad_1]

Skuide ماجراهای خنده دار خود را در یک سیاره آبی کوچک ادامه می دهد ، حتی اگر آنها می دانند که توسط نبوغ خلاق جهان به آن متصل شده اند. پس از نزدیک به هزار سال ، ورود آنها تقریباً به پایان رسیده است. Stasis Watch آنها فراتر از هر زمان دیگری است. هرگونه تغییر قابل توجهی ممکن است بر جدول زمانی محل تلاقی تأثیر بگذارد.
Dufferdom ، یک رژیم توتالیتر ، قصد دارد جهان را تسخیر کند ، اما اگر در یک برنامه مگالومانی هستید چرا در آنجا متوقف می شوید؟ آنها ناخودآگاه چند مشکل کوچک برای خود ایجاد کردند. ابتدا آنها اسلحه ها را از SAC خريدند ، سپس فوتبال واردن را دزديدند و سرانجام دوكيزلند ، پايگاه سياره اي Skuide را به منطقه قتل خود بردند. حداقل اینکه بگویم ، برنامه های آنها به هم ریخته است. کمیته رهبری آنها دریافت که جرم در قانون Skuide نتیجه ای ندارد.
در همین حال ، مأمور شیطانی استنیسکان ، Fahmita Loor یا میتا یا فهتا ، ربوده شده و مجبور می شود به Dukiesland برود. زایمان زودرس اجازه می دهد تا در بیمارستان هافاتون بستری شود ، جایی که در انزوا قرار دارد. آدم ربایان او یک تیم بهبودی را ترتیب می دهند که در نهایت به او می پیوندد. دکتر داک از بیمارستان خود به عنوان زندان یا تخریب قریب الوقوع آن توسط زامبی ها خوشحال نیست. زامبی ها قبل از اینکه هویت سابقشان مشخص شود ، پایان سخت و تا حدودی تلخی دارند. با شروع Traceries به یک پروژه بزرگ جدید ، Skuide تصمیم می گیرد تا زامبی ها را در سکوت قرار دهد.
در تورانژ ، پایتخت دوکیزلند ، ساکنان منطقه ممنوع المنوع فضا را به یک کارتل مواد مخدر خارجی که رئیس محلی آنها قرارداد اجاره نامه را شکسته بود اجاره کردند و هیچ اجسادی وجود نداشت. این تقسیم به این معنی است که او فقط 24 ساعت فرصت دارد تا قرارداد کارتل خود را انجام دهد. جانشین فاهتا برای آدم ربایی ، همسر جدید ، Moonshine ، از همسر جدید رئیس کارآگاهان به عنوان راهنمای چای مغز دار و ببر است. به رئیس رئیس لبخند می زنید؟ اگر فقط شماره دو او خیلی بلند پرواز نبود.
هجوم زیرزمینی به Wilderness Glory از میان غاری عبور می کند که در حال حاضر یک گروه راک عجیب و غریب ساخته شده است که به صورت انفجاری ترکیب می شود. با عدم برنامه ریزی دقیق ، شماره دو مسئول جمع آوری بوته ها است. وقتی رئیس می رسد ، قبل از عزیمت او را زمین می گذارد تا بوته ها را تحویل دهد. او قبل از این که سواره نظام متوقف شود ، از ورودی پایگاه عبور می کند. فقط در این صورت است که او کشف می کند کل تمرین چه تمرین بی ارزشی بوده است.
در همین حال ، رئیس سابق فرار از حلقه مرگ گروه راک و شلیک سه بدن خالی قبل از فشرده شدن از یک وضعیت سخت ، فقط برای کشف آنچه شماره دو اکنون می داند. آجیل زیاد در بیابان می روید. رئیس تصمیم می گیرد زمان کار جدیدی باشد ، ترجیحاً کاری که به هاگرالیا منتهی شود. در طول راه ، او را ربوده و به سیاره دیگری منتقل می کنند تا اینکه او را برای مقابله با عدالت در دوکیس لند به میتا تحویل دهند.
زامبی های تجزیه شده سوگند یاد می کنند که Dukiesland Special Constitution برای دستگیری کنترل کننده های قبلی خود ، که اکنون در تلاش برای پنهان شدن در منطقه ممنوع هستند ، دستگیر می شوند. با کمک افراد ممنوعه و دیگران ، ویژه ها این باند را دستگیر می کنند. CRAP (Convict Rapid Aging Process) برای مقابله با کارمندان کارتل مواد مخدر و دارایی آن استفاده می شود.
از طرف مثبت: گابریل گالاساک و همسرش در حال خرید یک قایق هستند ، پنج خانم از زندگی جدید خود هیجان زده هستند و Skuide دوستی را کشف کرده است. آیا همه خوشحال هستند؟ نه یک هیئت هاجرال تبعید شده باید از نظر اجتماعی برای رئیس جمهورشان توضیح دهد که چرا آنها علیه دوکی لند اعلام جنگ کرده اند.

[ad_2]

دانلود کتاب Pre Dot New Moon