دانلود pdf کتاب Peter Powers and His Superpowered Super Pals! : Peter Powers Series, Book 7

[ad_1]

اگر اهل آن هستید انتقام جویان، لیگ عدالت، از شگفت انگیز، پس شما عاشق این ابرقهرمانان خانواده خواهید شد! این سری کتاب فصل جدید برای خوانندگان بی رغبت ایده آل است.

پیتر پاورز مدت هاست فکر می کند کمترین ابرقدرت را از قبل داشته است. تنها کاری که می توانست انجام دهد این بود که با انگشتان خود مکعب یخ درست کند. (به شما گفت لنگ است.) اما با گذشت زمان – و با تمرین زیاد – پیتر بهتر و بهتر شد. او سرانجام در راه تبدیل شدن به یک قهرمان واقعی است …

اما اکنون دوستانش ابرقدرت های خارق العاده ای دارند که از او بهتر هستند. آیا پیتر اجازه می دهد حسادت بهترین نتیجه را از او بگیرد؟ یا می ایستد و به دوستانش کمک می کند تا یاد بگیرند؟ هر کاری که انجام می دهد ، پیتر بهتر است سریع این کار را انجام دهد – یک جادوگر شرور جدید در شهر وجود دارد با ارتشی از هیولاهای استخوان ، و آنها برای یک جنگ خارش دارند!


Peter Powers و Super Powered Super Pals او! کتاب فصل هفتم از سری جدید داستانهای هیجان انگیز درباره پسر جوانی است که دارای ابرقدرت های نسبتاً سخت است. هر داستان پر از شوخ طبعی ، اکشن و سرگرم کننده است ، اما جذابیت را می توان در پیام صمیمانه درباره قدرت خانواده ، دوستان و اعتماد پیدا کرد.
© 2018 توسط Hachette Book Group، Inc.

[ad_2]

دانلود کتاب Peter Powers and His Superpowered Super Pals! : Peter Powers Series, Book 7