دانلود pdf کتاب Meant for More : The Proven Formula to Turn Your Knowledge into Profits

[ad_1]


یک کارآفرین و مربی کسب و کار برنده یک فرمول آسان برای دنبال کردن به شما کمک می کند تا ارزش منحصر به فرد خود را داشته باشید ، پول بیشتری بدست آورید ، تأثیرات بیشتری داشته باشید و از زندگی خود بیشتر بهره ببرید – همه بدون سرزنش یا فروش.
در نظر گرفته شده برای بیشتر کتاب نادری برای رشد شخصی است که مهارت های ملموسی را در تمام زمینه های زندگی شما ، از جمله کار ، برای افزایش موفقیت شما در عین انجام کارهای خوب ارائه می دهد – a چگونه دوستان خود را به دست آوریم و بر مردم تأثیر بگذاریم برای دوران مدرن این به شما نشان می دهد که چگونه می توانید در دنیایی که به طور فزاینده ای پر سر و صدا می شود ، با ارائه مهارت ها و استعدادهای منحصر به فرد خود و کمک به دیگران در انجام کار ، برجسته شوید. این برای افرادی صحبت می کند که می خواهند برای آزادی و تحقق بیشتر 9-به-5 را ترک کنند. مادران خانه نشین که به کار خود برمی گردند. جوانان بومر نگران این بودند که سن بالاتری (و گران) برای بدست آوردن مشاغل جدید ندارند. ژنرال Xers و Millennials ایده آلیست که مایل به نشان دادن خط شرکت نیستند. و متخصصان در هر زمینه ای که می خواهند ضمن ایجاد تغییر ، از تخصص خود استفاده کنند.
همه ما بیشتر می خواهیم: تأثیر بیشتر. موفقیت بیشتر تحقق بیشتر فراوانی بیشتر آزادی بیشتر. شادی بیشتر اما تحقق این خواسته لزوما آسان نیست. همه ما کسی را می شناسیم که به وضوح چیزهای زیادی برای ارائه به دنیا دارد ، اما از ترس – ترس از شکست یا موفقیت – خودداری می کند. ترس از قرار دادن “آنجا” ترس از اینکه سرزده یا پر از خود تلقی شود. شاید آن شخص شما باشید.
که در در نظر گرفته شده برای بیشتر ، یک کارآفرین برنده جایزه و مربی کسب و کار فرمولی برای به دست آوردن “بیشتر” اشتیاق شما بیان می کند: یک سیستم اثبات شده برای فروش خود و هدایای بی نظیر خود را به افرادی که قصد کمک و سود آنها را داشتید چه اتفاقی می افتد اگر شما جلوی بخشیدن خود را بگیرید هدیه به صورت رایگان منظور از فرمول بیشتر به شما کمک می کند ذهن خود را ارتقا دهید ، هدایای منحصر به فرد خود را باز کنید ، ارزش خود را ادعا کنید و پیشنهادهای مقاومت ناپذیری را ارائه دهید تا بتوانید آنچه را که ارزش آن را دارید بدست آورید و تفاوت مورد نظر خود را در اینجا ایجاد کنید – به روشی که قابل مشاهده نباشد یا بفروشید

[ad_2]

دانلود کتاب Meant for More : The Proven Formula to Turn Your Knowledge into Profits