دانلود pdf کتاب McConnell's Travesty, the Senate Impeachment Trial of President Donald J. Trump

[ad_1]

تراوسی مک کانل دادگاه استیضاح مسخره است ، میچ مک کانل مردم آمریکا را هدف قرار داده است. دموکرات ها تا زمانی که ترامپ از قدرت ریاست جمهوری استفاده کند ، ترس خواهند داشت. جمهوری خواهان از او ترس بیشتری دارند. حتی سناتورهای جمهوری خواه که مانند لامار الكساندر (TN) بازنشسته می شوند ، علیرغم اینكه رهبران مجلس نمایندگان پرونده خود را ثابت كرده اند ، به محكوم كردن ترامپ رأی نخواهند داد. اسکندر معتقد است که ترامپ درس خود را از طریق اتهام آموخت. حق سناتور است. ترامپ در برخورد با افراد ضعیف چندین درس آموخته است. طبق ماده دوم قانون اساسی ، یک ترامپ افسار گسیخته و غیرتبهکار آنچه را که می خواهد انجام می دهد. از طریق تراوستی مک کانل ، کنگره تمام قدرت کنگره را به قوه مجریه تحویل داد.
سناتور مبهم Rand Paul (R-KY) دو بار در محاکمه سوالی را مطرح کرد تا تلاش کند هویت افشاگر را اعلام کند ، که شکایت وی منجر به اتهام شد. رئیس دادگستری جان رابرتز از خواندن آن دوبار امتناع ورزید. وكیل مدافع دفاع مبهم آلن معتقد است كه اگر رئیس جمهور كاری را انجام دهد كه تصور می كرد برای انتخاب مجدد آن كمك می كند ، نمی تواند از این اتهام حمایت كند مگر اینكه جرم جدی باشد. سناتورهای جمهوری خواه یک به یک به صحن سنا می آیند تا تلاش کنند تا برائت منتظر رئیس جمهور خود را توجیه کنند. هرکدام یکی یکی شکست خورد زیرا رئیس جمهور سو of استفاده از قدرت و ممانعت از کنگره مقصر بود و هر سناتور جمهوری خواه این موضوع را می دانست.
سناتور جو عمارت (D-WVA) سانسور ترامپ را پیشنهاد داده است. به نظر خوب می رسد ، اما کنترل رئیس جمهور را محدود نمی کند. در مورد تیمی از عوامل FBI که روزانه 24/7 ترامپ را کنترل می کنند ، چطور؟ این کار نمی کند ، زیرا FBI به دادستان کل ویلیام پلهام بار گزارش می دهد و ترامپ بار را کنترل می کند. جمهوریخواهان با حفظ ترامپ در کار ، عملاً اطمینان دادند که در 3 نوامبر سال 2020 ، وی برای پیروزی تقلب خواهد کرد. توطئه برای لکه گیری جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق همچنان ادامه دارد. ترامپ به تازگی برنی سندرز را کمونیست به عنوان پرچین تعهد خود معرفی کرد. این مسخره است که ترامپ ، یک دارایی روسی ، باید ساندر را کمونیست بنامد. س isال این است که ، آیا مردم آمریکا دوباره در معرض اطلاعات و تبلیغات شوروی قرار می گیرند. دو بار ما را گول بزنید ، شرمنده ایم.

[ad_2]

دانلود کتاب McConnell's Travesty, the Senate Impeachment Trial of President Donald J. Trump