دانلود pdf کتاب Mastering the Process : From Idea to Novel

[ad_1]

الیزابت جورج به عنوان نویسنده بیست و چهار رمان ، یکی از موفق ترین و پرکارترین رمان نویس های امروز است. جورج در تسلط بر روند ، برای تولید رمان کلاس عالی در هنر و علوم را به خوانندگان ارائه می دهد. این موضوعی است که وی به خوبی می داند ، زیرا بیش از سی سال است که در سطح ملی و بین المللی نویسندگی خلاقانه ارائه می دهد.
“من قبلاً هرگز كتابی در مورد نوشتن نخوانده ام كه ​​بسیار كامل ، متفكرانه و مهمتر از همه مفید باشد.”
برای بسیاری از نویسندگان ، بزرگترین چالش این است که بدانند چگونه می توان اولین الهام الهام را گرفت و آن را به یک رمان تمام عیار تبدیل کرد. چگونه حتی می توانید یک ایده واحد را به یک کتاب کامل تبدیل کنید؟
در این صفحات ، الیزابت جورج ، نویسنده پرفروش و برنده جایزه نیویورک تایمز ، ما را در هر مرحله از مراحل نوشتن خود به پشت صحنه می برد و دقیقاً نشان می دهد که برای پردازش یک رمان چه چیزی لازم است.
جورج بر اساس عکس های شخصی خود ، یادداشت های اولیه ، تجزیه و تحلیل شخصیت ها و مفاهیم خشن ، هر مرحله از چگونگی نوشتن رمان خود را “بی خیال قرمز” ، از کاوش در مکان تا تخیل طرح تا خلق شخصیت ها تا نوشتن واقعی ، به ما نشان می دهد و خود فرایندها را مرور کنند. جورج به ما یک نگاه دقیق از رویه هایی را که دنبال می کند ، می دهد و همچنین به نویسندگان در مورد کارهایی که برای او مفید است – و غیر مفید بودن آن ارزش بی نظیری می دهد. تسلط بر این فرآیند به نویسندگان ، ابزارهای عملی ، تجویزی و دست یافتنی برای ایجاد یک رمان ، ویرایش یک رمان و حل مسئله در وسط یک رمان ، از یک راوی اصلی که در بالای نمایشنامه خود می نویسد ، می دهد.

[ad_2]

دانلود کتاب Mastering the Process : From Idea to Novel