دانلود pdf کتاب Managing Urban Logistics

[ad_1]

مدیریت لجستیک شهری بینش جدیدی را بر اساس آخرین تحقیقات ، نظریه ها و تحولات در راه حل های فناوری و ICT ، روند معاصر شرکت ها ، ارزیابی مجدد نقش مقامات و موارد دیگر ارائه می دهد. این کتاب نحوه مدیریت این امور پیچیده تدارکات شهری را با استفاده از دیدگاه سیستمی و طولانی مدت نشان می دهد ، جایی که توزیع حمل و نقل شهری بخشی جدایی ناپذیر از کل سیستم تحرک شهری است. این مقاله نقاط همگرایی بین تحویل های انبوه و سفارشی را بررسی می کند ، به منظور مدل سازی فرایندهای تصمیم گیری ، سازش ها و تحمل های پشت سر این فرایندها برای توزیع روانتر فضای شهری.

کاربران بر اساس تجزیه و تحلیل طیف گسترده ای از موارد در محیط های شهری در سراسر جهان ، رویکردی برای پرداختن به این موضوعات از نظر تجربی پیدا خواهند کرد. این کتاب با رویکردی چند رشته ای تازه و منحصر به فرد ، مبتنی بر یک پیشینه نظری کامل و یک دیدگاه عمل گرایانه ، این ضروری را برای کسانی که در تدارکات شهری هستند ، ایجاد می کند.

  • تئوری را با موارد واقعی مخلوط کنید تا راه حل های مناسب ایجاد کنید
  • از روشی میان رشته ای برای تدارکات شهری به روشی ساخت یافته و سازمان یافته استفاده کنید که برای همه ذینفعان سودمند باشد
  • نشان می دهد که چگونه می توانید پروفایل های لجستیک را شناسایی کنید و نقشه لجستیکی شهر را تهیه کنید
  • با رویکرد منطقی ، ابتکاری و حل مسئله در مورد جابجایی کالاهای شهری ، راه حل های فناوری را که می تواند برای پشتیبانی از مدل های مختلف تجاری استفاده شود ، بررسی کنید.
  • [ad_2]

    دانلود کتاب Managing Urban Logistics