دانلود pdf کتاب High Throughput Bioanalytical Sample Preparation : Methods and Automation Strategies

[ad_1]

تهیه نمونه های بیوانالیزی با توان بالا: روش ها و استراتژی های اتوماسیون ، چاپ دوم ، منبعی برای شیمی دانان تحلیلی صنعتی و سایر افرادی است که به دنبال جدیدترین تکنیک ها برای بهینه سازی آماده سازی نمونه در گردش کار روزمره خود هستند.

این راهنمای مفید آخرین تکنیک های آماده سازی از سراسر جهان را به طور خلاصه بیان می کند و شامل پاسخ س questionsالاتی از جمله “چگونه می توانم یک روش را خودکار کنم؟” ، “چگونه تداخل های ماتریس را کاهش دهم؟” “آیا می توانم این روش را به جای کتابچه راهنمای آنلاین انجام دهم؟” “چه مواد جاذب در بازار موجود است؟” “چگونه می توان از رزین تبادل کاتیونی استفاده کرد؟” “آنچه در مورد روشهای نمونه برداری خرد منتشر شده است؟” ، و موارد دیگر.

این کتاب شامل جزییات مربوط به تکنیک های جدیدتری است که از زمان چاپ اول به وجود آمده است و شامل مباحثی در مورد نمونه برداری میکرو و نمونه برداری از مولکول ها ، پرداختن به نقاط درد در گردش کار مربوط به بازده فرآیند استخراج است و به طور دقیق نحوه افزایش بهره وری را بیان می کند. از طریق توسعه روش بهبود یافته بهبود یافته است.

این نسخه جدید ترکیبی از یک رویکرد گام به گام با تجزیه و تحلیل دقیق این فناوری است و شامل 40٪ محتوای جدید و 60٪ محتوای اصلاح شده است که آخرین تحولات تحقیقاتی از نسخه قبلی در سال 2003 را منتشر کرده است.

  • پوشش گسترده ای از همه روش ها و تکنیک های تهیه نمونه ، از جمله آخرین تحولات در تجزیه و تحلیل بیولوژیک را فراهم می کند
  • روشهای دقیق How-To را برای هر تکنیک ارائه دهید ، و بلافاصله کاربردهای آن را قابل اجرا می کند
  • نوشته شده توسط یک شیمی دان در صنعت که بیش از 30 سال تجربه در تمام زمینه های تهیه نمونه ، تجزیه و تحلیل دارو و موارد دیگر دارد.
  • دارای کتابشناسی کامل و جامع از انتشارات مرتبط در این زمینه است
  • [ad_2]

    دانلود کتاب High Throughput Bioanalytical Sample Preparation : Methods and Automation Strategies