دانلود pdf کتاب Halcyon and On and On : The Story of Orbital and the Rise of Rave

[ad_1]


زندگینامه ای عصبانی و خسته توسط تیم برادران دعوا که بزرگترین معجزه تمام دوران است ، Orbital
در طی سی سال ، اوربیتال (دو نفره برادران پاول و فیل هارتنول) به عنوان یکی از پرفروش ترین و شناخته شده ترین اجراهای فنی در کره زمین ، از اعتیاد ، خودکشی ، چهار ازدواج و دو شکاف و پیوستن به یکدیگر جان سالم به در برد. Halcyon و در و غیره یک داستان راک اند رول شگفت انگیز است و هیچ راک اند رول واقعی ندارد و از همه بهتر ، هرگز گفته نشده است.

از زمانی که اولین تک آهنگ “Chime” در سال 1989 به یک موفقیت باشگاهی تبدیل شد ، پل و فیل در قلب موسیقی تکنو و پر شور قرار گرفتند ، منتقدین بیش از یک اقدام رقص بی چهره ، آن را بیشتر شبیه یک گروه موسیقی مستقل می دانستند. علاوه بر میلیون ها آلبوم فروخته شده و اجراهای مشهور در جشنواره موسیقی گلاستنبری و بازی های المپیک 2012 لندن ، این داستان رحمت ، خودکشی و اعتیاد است.

پال و فیل برخی از رازهای تاریکی دارند که باعث سرخ شدن بیشتر گروه های راک می شود ، اما مهم نیست که هر چه تلخ با هم مبارزه می کنند و هر چقدر همدیگر را آزار دهند ، روابط خانوادگی آنها همیشه آنها را به هم پیوند می دهد. و اکنون برادران هارتنول می خواهند داستان خود را به قول خودشان به عنوان یک تاریخ شفاهی بیان کنند. بزرگترین مشکل آنها این است که هر دو بیشتر تاریخ خود را کمی متفاوت به یاد می آورند.

[ad_2]

دانلود کتاب Halcyon and On and On : The Story of Orbital and the Rise of Rave