دانلود pdf کتاب Gods and Demons

[ad_1]

حقیقت بدون تزئین در مورد بالی ، که در یک داستان کاملاً شخصی توسط خبرنگار خارجی استرالیا بیان شده است. یک سال پس از جنایات در بالی در سال 2005 ، روزنامه نگار دبورا کسرسل خود را در ساحل جزیره تعطیلات اندونزی می بیند که با بحران وجودی خود دست و پنجه نرم می کند.

در عوض ، او اولین خبرنگار خارجی روزنامه استرالیایی را به عنوان تنها خبرنگار اصلی در جزیره منجنیق کرد.

وی در حالی که به عمق یکی از نابسامان ترین ، جادویی ترین و بی رحمانه ترین ملت های جهان فرو می رفت ، نزدیک به یک دهه است که طاقچه ای تراشیده و رشته های خطرناک و عجیب و غریب را با شخصیت های الهام بخش و عجیب و غریب ارسال کرده است.

کاسرسل از حبس اخیر ، بهم ریختن باندهای مواد مخدر بالی نین تا اعدامهای وحشتناک رئیسان محکوم آنها ، سرزمین مادری ساکن جذامیان و اسیران ، کشتارهای ضد کمونیستی در سال 1965 ، درب زیر شکم بهشت ​​عرفانی هندوها و مجمع الجزایر وسیعی که در آن همه آنطور که به نظر می رسید نبود.

همانطور که جرأت می دهد طوفان را طی نبردی آشفته برای بالی روبرو کند ، یکی از بزرگترین ترسناک ترین و قدرتمندترین سوار بر هلی کوپتر خود را در جنگل انبوه سوماتران همراه می کند تا انگیزه های او را مشخص کند – و در مورد اینکه آیا او بازگشت خواهد کرد فکر می کند.

وی در محاصره های افراطی جاوه ای ، از طریق خانواده های تندرو که قهرمان پرستش تروریست هایی بودند که از رادار پرتاب می کردند ، به دنبال یک دنیای وحشی وحشیانه و بی رحمانه رفت. او ظهور “جهاد موروثی” را دنبال کرد و دریافت که فرزندان بمب افکن های بالی تهدید بزرگ بعدی در اندونزی را در رد پای خود دنبال می کنند.

در این میان ، نسل های در حال کاهش پناهندگان که از خشونت های فرقه ای فرار می کنند ، داستان های ترسناکی را ارائه می دهند که شامل فساد و خشونت سیستماتیک در کشور میزبان آنها است.

دموکراسی در حال شکوفایی ، که زیرساخت های ناکافی ، ارز جعلی و اکثریت جمعیت اسلامی درگیر است ، اکنون به سمت انتخابات ریاست جمهوری سال 2019 فشار آورده است ، در حالی که سیاست های مشکوک گروه های مسلمان تندرو سعی در نتیجه دادن به نتیجه دارند.

در سایه ، روح ژنرال سوهارتو در کمین است ، برای بعضی ها یک نیروی تثبیت کننده نوستالژیک و نه دیکتاتور بی رحمی که دو دهه پیش برکنار شد.

کاسرسل که سفری دور از نور ، سایه و عاشقانه است ، اکنون در چهارراه معضل شرق و غرب قرار دارد.

[ad_2]

دانلود کتاب Gods and Demons