دانلود pdf کتاب Electrocatalysts for Low and High Temperature PEM Fuel Cells

[ad_1]

الکتروکاتالیست سلولهای سوختی PEM با درجه حرارت پایین و بالا، حجمی از “سری پرایمرهای هیدروژن و سوخت سوخت” الزویر ، در مورد نقش و اهمیت الکتروکاتالیست ها در PEMFC های دمای پایین و بالا بحث می کند. همچنین تحولات اخیر در این زمینه را برای الکتروکاتالیست های آند و کاتد بررسی می کند. این کتاب انواع سنتز را بررسی می کند. تکنیک هایی که برای ایجاد مورفولوژی منحصر به فرد و جالب توجه از آلیاژهای مختلف فلزات گرانبها و آلیاژهای فلزات انتقالی ، پشتیبانی الکتروکاتالیست ترکیبی و همچنین سیستم های الکتروکاتالیست بدون فلز استفاده می شود و چالش های بلند مدت و بلند مدت الکتروکاتالیست های PEMFC را برطرف می کند.

این “آغازگر” آخرین دید کلی در مورد فناوری الکتروکاتالیز سلول سوختی و روندهای فعلی را به متخصصان صنعت ، محققان و دانشجویان ارائه می دهد ، به آنها کمک می کند تا شکاف های فن آوری را شناسایی کنند ، طراحی های جدید و تجاری مناسب را توسعه دهند.

سری پرایمرهای هیدروژنی و سوختی الزویر متمرکز بر کاربردهای انرژی است. حجم مختصر ، آخرین دستاوردهای مربوط به هر یک از موضوعات خاص خود را برای افرادی که وارد این رشته گسترده و چند رشته ای می شوند ، فراهم می کند. آنها اطلاعاتی را که تاکنون در بسیاری از منابع مختلف منتشر شده است ، گرد هم می آورند. تحت یک عنوان ، و آن را به مرجع مفیدی برای متخصصان صنعت ، محققان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ، به ویژه افرادی که موضوع جدیدی از تحقیق را آغاز می کنند ، تبدیل می کند.

  • روندهای فعلی و طراحی های جدید را مطالعه کنید و شکاف های فن آوری را در زمینه الکتروکاتالیز سلول سوختی شناسایی کنید.
  • در مورد سنتز الکتروکاتالیست ها و فرمولاسیون های فلزی غیر نجیب بحث کنید.
  • مسائل پایداری ، از جمله مکانیزم تخریب کاتالیزور را مطالعه کنید.
  • [ad_2]

    دانلود کتاب Electrocatalysts for Low and High Temperature PEM Fuel Cells