دانلود pdf کتاب Electric Brain : How the New Science of Brainwaves Reads Minds, Tells Us How We Learn, and Helps Us Change for the Better

[ad_1]

چه چیزی به اندازه اثر انگشت منحصر به فرد و آشکارتر از دفتر خاطرات شما است؟ نکته: بدن شما اکنون آنها را می فرستد و هر روز زندگی شما را شستشو می دهد.

امواج مغزی.

تجزیه و تحلیل امواج مغزی ، امواج نامحسوس الکتریسیته که به پوست سر شما فشار می آورد ، تقریباً برای یک قرن امکان پذیر بوده است. اما فقط اکنون است که دانشمندان علوم مغز و اعصاب از انبوه اطلاعاتی که امواج مغز در مورد زندگی ، افکار و سلامتی فرد در آینده دارند آگاه می شوند.

از لحظه ای که یک پزشک آلمانی خلوت در دهه 1920 امواج الکتریسیته ای را از سر بیمارانش تابش کرد ، امواج مغزی باعث حیرت و فتنه شد ، اما اهمیت کشف و پیامدهای مهم آن به خوبی درک نشده بود. اکنون روشن شده است که این پخش های خاموش می توانند اطلاعات شگفت انگیزی درباره هر یک از ما نشان دهند.

در مغز الكتریكی ، روان شناس و نویسنده مشهور جهان ، ر. داگلاس فیلدز ما را به سفری جذاب به دنیای امواج مغزی می برد ، كه در آن مشخص می كند كه چگونه علم جدید مغز می تواند جامعه را به طور اساسی تغییر دهد و واقعیت و غلو را در این راه جدا می كند.

در این نگاه قابل توجه و عمیق به جدیدترین یافته های علوم مغز ، فیلدز تحقیقات پیشگویی را بررسی می کند که نشان می دهد امواج مغزی:

 • عمومی نوع مغز شما – نقاط قوت و ضعف آن و توانایی شما در یادگیری انواع مختلف اطلاعات
 • اجازه دانشمندان برای یادگیری مغز شما یاد می گیرند ، هوش شما را می گیرند و حتی به شما می گویند که چقدر ماجراجو هستید
 • در معرض گذاشتن اختلالات پنهان – از جمله علائم بیماری روانی و اختلالات عصبی
 • افکار خود را نشان دهید و آن را به ماشین ها بفرستید و از ماشین به مغز خود برگردانید
 • افکار را گزارش دهید با انتقال تله پاتی اطلاعات از مغز به مغز دیگر
 • افراد را قادر به سیم کشی مجدد کنید مغز خودشان و عملکرد شناختی را بهبود می بخشند
 • Electric Brain که توسط یکی از دانشمندان علوم مغز و اعصاب در خط مقدم تحقیقات امواج مغزی نوشته شده است ، یک داستان جذاب و مبهم از کشف ، توضیح آخرین علم و نگاه به آینده – و امکانات مهیج پزشکی ، فناوری و درک ما از خود را روایت می کند.

  [ad_2]

  دانلود کتاب Electric Brain : How the New Science of Brainwaves Reads Minds, Tells Us How We Learn, and Helps Us Change for the Better