دانلود pdf کتاب Demonized : Hunted by the Darkness A Memoir

[ad_1]


خاطره ای صریح و بی امان توسط خواننده اصلی گروه راک چند پلاتینیک Korn.
پس از کودکی نامتعارف مبتلا به بیماری جدی ، اختلال در عملکرد خانواده ، سو abuse استفاده جنسی و زورگویی ، جای تعجب است که جاناتان دیویس ، جبهه نماینده Korn ، توانست بر شیاطین خود غلبه کند و به یکی از موفق ترین پیشینیان در هارد راک تبدیل شود. او برای دهه ها صمیمی ترین جزئیات داستان خود را از چشم مردم دور نگه داشت. طرفداران او می دانند که تاریکی او واقعی است و مشکلاتی که او را آزار می دهد نیز به موفقیت او دامن می زند ، اما او هرگز جزئیات تکان دهنده را به اشتراک نگذاشته است … تاکنون.
هنگامی که دیویس در ابتدا تصمیم گرفت حرفه جوانه زدن خود را در یک سردخانه ترک کند (!) ، گروه خود SexArt را رها کرد و یک رابطه تمام وقت با Korn برقرار کرد ، او هیچ تصوری نداشت که با همبازیانش در گوشه ای از یک جاده تصادف نخواهد بود زنده. شغلی در پیتزا هات بود و بیشتر وقت خود را با گروه جدیدش به نوشیدن ، انجام متان و نوشتن آهنگ می پرداخت. و اگرچه دیویس مصرف مواد مخدر و الکل را قبل از اینکه اکثر هم گروهانش با اعتیاد خود روبرو شوند ، متوقف کرد ، وی یک اعتیاد را با دیگری جایگزین کرد و به رابطه جنسی بی بند و باری متوسل شد تا اشتهای خود را برای گناه باز کند (هنوز هم این یک خاطره سنگین است.) هنوز ، با وجود دادن با توجه به همه تأثیرات زندگی یک ستاره راک (ناآرامی بین ارکستر ، تجربیات نزدیک به مرگ ، بهره برداری بی شرمانه) ، کورن به محبوب ترین گروه از صحنه های موسوم به “nu-metal” از دهه 90 تبدیل شد. تا به امروز ، آنها بیش از 35 میلیون آلبوم در سراسر جهان فروخته اند. چهار عنوان چند پلاتین ، هفت عنوان پلاتین و دو عنوان طلایی است.
با داستانهایی درباره جوانی دیویس و فعالیت 25 ساله گروه ، نشان داده شده همان چیزی است که طرفداران وفادار کورن به آن امیدوار بودند: چیزی کاملاً عجیب ، بی رحمانه صادقانه و پر از جزئیات جذاب زندگی شخصی و عمومی دیویس.

[ad_2]

دانلود کتاب Demonized : Hunted by the Darkness A Memoir