دانلود pdf کتاب Dark Mirror : Edward Snowden and the American Surveillance State

[ad_1]


از نویسنده سه بار برنده جایزه پولیتزر نیویورک تایمز کتاب پرفروش ماهیگیر، که عمیق ترین اسرار بایگانی NSA ادوارد اسنودن را کشف کرد ، اولین شاهکار دولت گارد است که پس از 11 سپتامبر ظاهر شد و دلیل آن مهم است ، بر اساس ساعتها مکالمه با اسنودن و گزارش های پیشگامانه در واشنگتن ، لندن ، مسکو و دره سیلیکون
ادوارد اسنودن سه روزنامه نگار را برای گفتن داستانهای سری مخفی اسناد NSA انتخاب کرد: بارتون گلمن از واشنگتن پست، ون گلن گرین والد روزنامه گاردین و فیلمساز لورا پواتراس ، که همگی جایزه پولیتزر را برای خدمات ملکی به اشتراک می گذارند. پوآتراس کارگردان برنده اسکار است برگر چهار. گرین والد پیغام فوری نوشت و به نمایندگی از اسنودن خود را به عنوان یک پاکت بازی کرد.
بارتون گلمن راه خودش را رفت. اسنودن و اسنادش آغاز و نه پایان داستانی بود که او برای روایت تمام زندگی خود آماده می کرد. بیش از 20 سال به عنوان یک روزنامه نگار برجسته تحقیق او را با منابع عمیق در امنیت ملی و فن آوری بالا مسلح کرده است. منابع جدید با دولت و صنعت ارتباط برقرار کردند و از طریق همان کانالهای مخفی و ناشناسی که اسنودن از آنها استفاده می کرد ، ارتباط برقرار کردند. یادداشت های گزارش قدیمی Gellman رمزهای جدیدی را در بایگانی های NSA باز کرده است. روزها و عصرهای طولانی با اسنودن در مسکو شخصیت پیچیده ای را نشان می داد که با هیچ یک از سهام سهام دیگران به او تحمیل نمی شد.
گلمن اکنون هدایای منحصر به فرد خود در زمینه دسترسی و داستان سرایی را به یک داستان جاسوسی واقعی می رساند که همه ما را لمس می کند. اسنودن تخیل افکار عمومی را به خود جلب کرد ، اما میلیون ها نفر در مورد آنچه باید فکر کنند مطمئن نیستند. مرد واقعاً کیست؟ چگونه او در بازی خودش پیشرفته ترین سازمان نظارت بر جهان را شکست داد؟ آیا جاسوسی دولت و شرکت به همان اندازه که او می گوید بد است؟
آینه تاریک روایتی اصلی است که منتظر آن بوده ایم ، با اقتدار و با درونی از وقایع خارق العاده گفته شده است. در داخل نسخه شخصی شده از موانعی است که نویسنده با آن روبرو می شود ، با کشف نام شخصی خود توسط گلمن در سند NSA. گوگل به وی اطلاع می دهد که یک دولت خارجی در تلاش است حساب خود را به خطر بیندازد. یک مشاور فنی قابل اعتماد اختلافاتی را در لپ تاپ خود پیدا می کند. کلاهبرداران پیچیده با اسناد جعلی به گلمن نزدیک می شوند و سعی می کنند کارهای او را منحرف یا بی اعتبار کنند. از طریق آینه تاریک، نویسنده یک مبارزه فزاینده علیه مخالفان ناشناخته دیجیتال را توصیف می کند ، و او را مجبور می کند تجارت خود را در دفاع از خود تقلید کند.
نوشته شده در صحنه ها و بینش های زنده ای که ویژگی پرفروش ترین گلمن است ماهیگیر، آینه تاریک یک نسخه داخلی از انقلاب صنعتی نظارتی و نارضایتی آن است ، که در برابر نفوذ دولت و شرکت ها در خصوصی ترین حوزه ما مقابله می کند. در طول مسیر ، داستان حکومتی را روایت می کند که از آن زمان در درام بی نظیر بوده است همه مردان رئیس جمهور.

[ad_2]

دانلود کتاب Dark Mirror : Edward Snowden and the American Surveillance State