دانلود pdf کتاب Daffodils in the South Wind : A Novel

[ad_1]

شگفتی ها – برخی خوب ، اما عمدتا بد – همیشه در زندگی Jinger Rose عجولانه رخ داده است. وقتی او و برادر کوچکترش ، راستین ، به آفریقای جنوبی فرستاده می شوند تا در کنار اعضای خانواده زندگی کنند ، او ناامن است ، اما در عین حال بی سر و صدا هیجان زده است. این داستان به سه گانه ای در مورد زندگی جینجر ، سرپرستان درگیر او و دختر سرسخت او تبدیل می شود.
این یک رمان تاریخی است و داستانی نسلی از زمان ، مبارزه ، درگیری ، رنگ ، غرور ، تعصب و تصمیمات امیدوار کننده دو خانواده جنوبی است. هر از گاهی ، خودشیفته های زنده ای ظاهر می شوند که امید و حمایت خاموش شخصیت های اصلی را به خود جلب می کنند زیرا آنها در قرن بیستم با اعتبار و عزت ، جیم کرو ساوت زندگی می کنند. N یک خواندن فوق العاده. وقایع تاریخی را از طریق شخصیت های صمیمی و واقعی ثبت کنید.
J LADD JOHNSON ، نویسنده LOVED AS PROMISE n گرم ، متفکر و دوست داشتنی. قدرت خانواده ، ایمان و پشتکار را به وفور بررسی کنید.
CLAYTEE WHITE ، نویسنده “هشت دلار در روز و در سایه کار می کند ” یک تاریخچه شفاهی n الهام بخش است و باید برای همه بخوانید. نویسنده ماهر که دوران جیم کلاغ را با روحیه زنده می کند.
HEARLEY V. SMITH ، PH.D. ، نویسنده بیماری

[ad_2]

دانلود کتاب Daffodils in the South Wind : A Novel