دانلود pdf کتاب Civil War Commando : William Cushing's Daring Raid to Sink the Invincible Ironclad C.S.S. Albemarle

[ad_1]


“من … توصیه می کنم که ستوان ویلیام ب. کوشینگ ، نیروی دریایی ایالات متحده ، از کنگره بخاطر عملکرد مهم ، شجاعانه و خطرناک خود در از بین بردن بخار آهنی آهنی شورشیان آلبمرال رای تشکر دریافت کند.
– آبراهام لینکلن به کنگره ، 18 دسامبر 1864

فرماندهی جنگ داخلی داستان باورنکردنی دو غول در یک برخورد تاریخی است: ویل کوشینگ ، اولین کماندوی دریایی نیروی دریایی ایالات متحده ، و آهن پوش غرق نشدنی آلبمرل، Terror of the Roanoke ، یک ماشین جنگی نوآورانه که کنترل دره رود Roanoke را به دست گرفت و جنگ هزینه جنگ را به همراه داشت.

مورخان از کوشینگ به عنوان الهام بخش شخصیت لوک اسکای واکر جنگ ستارگان و حمله وی به آلبمرل “بزرگترین دستاورد سلاح در تاریخ نظامی آمریکا” نامیده می شود.
داستان کامل این مرد و مأموریت جسورانه انتقام شخصی وی از هیولای آهنی هرگز بیان نشده است.

با استفاده از مطالب منبع اصلی ، مجلات و سوابق نظامی بایگانی ، که با عکس ، نقشه و طرح های نادر دستی که بیش از 150 سال دیده نشده است ، کاملاً نشان داده شده است ، فرماندهی جنگ داخلی داستان دراماتیک خواهد بود آلبمرلآفرینش ، زندگی رنگارنگ و زندگی حرفه ای ویل کوشینگ ، و تاکتیک های دریایی پیشگامانه ای که وی توسعه داد – تاکتیک هایی که نه تنها ریاست جمهوری آبراهام لینکلن ، بلکه پایه و اساس مهرهای معاصر نیروی دریایی را نیز نجات داد.

[ad_2]

دانلود کتاب Civil War Commando : William Cushing's Daring Raid to Sink the Invincible Ironclad C.S.S. Albemarle