دانلود pdf کتاب Civil Society and Political Representation in Latin America (2010-2015) : Towards a Divorce Between Social Movements and Political Parties?

[ad_1]

این کتاب تجزیه و تحلیل عمیق موج اعتراض و ناآرامی سیاسی را که بین سالهای 2010 و 2015 در سراسر آمریکای لاتین گسترش یافته است ، برای پاسخ به سوالی که دانشمندان علوم اجتماعی را در منطقه به چالش کشیده است ، ارائه می دهد: چرا برخی از کشورها جنبش های اجتماعی و احزاب سیاسی طلاق را تجربه می کنند در حالی که دیگران نمی کنند؟ مشارکتهای جمع آوری شده در این جلد نشان می دهد که منطق نمایندگی سیاسی در آمریکای لاتین و “بحران” ادعا شده یک ویژگی کلی و ثابت برای کل منطقه نیست. برخی از کشورها مانند شیلی ، برزیل ، کلمبیا و مکزیک ظاهراً روند خودمختاری جنبش های اجتماعی خود را با توجه به سیستم سیاسی نهادی آن تجربه کرده اند. با این حال ، آرژانتین ، بولیوی ، اکوادور و اروگوئه هنوز چنین شکافی را بین جامعه مدنی و احزاب سیاسی مشاهده نکرده اند. در هشت مطالعه موردی کشورهای ذکر شده و ارزیابی کلی از وضعیت کل منطقه ، این کتاب یافته های جالبی را ارائه می دهد. این به بحث در مورد بحران نمایندگی سیاسی در آمریکای لاتین کمک می کند و منابع ارزشمندی را برای رهبران سیاسی ، محققان ، سیاست گذاران و فعالان اجتماعی در منطقه فراهم می کند.

[ad_2]

دانلود کتاب Civil Society and Political Representation in Latin America (2010-2015) : Towards a Divorce Between Social Movements and Political Parties?