دانلود pdf کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)

[ad_1]

با استفاده از این راهنمای جامع صدور گواهینامه ، اصول امنیت ابری را بیاموزید و برای آزمون تخصصی امنیت AWS آماده شوید. آزمونهایی برای قبولی در آزمون با اطمینان توضیحات کتاب AWS Certified Security – Speciality یک آزمون صدور گواهینامه برای تأیید تخصص شما در امنیت ابر پیشرفته است. با افزایش تقاضا برای مهارت های امنیتی AWS در بازار ابر ، این گواهینامه می تواند به شما کمک کند در حرفه خود پیشرفت کنید. این کتاب با کمک به شما در تهیه راه حل های امنیتی پیچیده به شما کمک می کند تا برای آزمون آماده شوید و گواهینامه بگیرید. از درک مدل AWS برای مسئولیت و هویت مشترک و مدیریت دسترسی گرفته تا اجرای بهترین روش ها برای مدیریت دسترسی ، به تدریج مهارت های خود را تقویت خواهید کرد. این کتاب همچنین به موارد امنیتی و اصول ایمن سازی زیرساخت های VPC می پردازد. هنگامی که در مورد تهدیدات امنیتی ، آسیب پذیری ها و حملاتی مانند حمله DDoS بحث می کنید ، دریابید که چگونه می توانید آنها را در لایه های مختلف کاهش دهید. سپس درمورد انطباق بحث کرده و یاد خواهید گرفت که چگونه از AWS برای حسابرسی و مدیریت زیرساخت ها استفاده کنید و همچنین با نظارت بر محیط خود با ضبط مکانیزم ها و شناسایی داده ها ، تمرکز کنید. بعداً ، هنگام عملی شدن با تأمین محیط زندگی ، در مورد اجرای رمزگذاری داده ها تحقیق خواهید کرد. سرانجام ، شما بهترین روشهای امنیتی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا در مورد پیچیدگی هزینه ها ، امنیت و اجرا تصمیمات اساسی بگیرید. در پایان این کتاب ایمنی AWS شما مهارت قبولی در آزمون و طراحی امن AWS را دارید. راه حل ها آنچه را که خواهید آموخت نحوه درک و کاهش حوادث امنیتی را درک کنید اختصاص منابع مناسب خدمات وب آمازون (AWS) برای پشتیبانی از نیازهای امنیتی کار با مدل مسئولیت مشترک AWS ابر عمومی AWS خود را در رایانه های ابری پایین رده پایین ایمن کنید کشف کنید چگونه می توانید پیاده سازی را تأیید کنید از طریق دسترسی فدرال و تلفن همراه و ثبت نام م effectivelyثر وظایف با استفاده از AWS که این کتاب برای چه کسانی است اگر شما یک مدیر سیستم یا کارمند امنیتی هستید که به دنبال صدور گواهینامه امنیتی AWS هستید ، این کتاب برای شما مناسب است. برای استفاده بیشتر از این کتاب AWS ، تجربه قبلی در امنیت محیط های ابری لازم است.

[ad_2]

دانلود کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)