دانلود pdf کتاب America's Expiration Date : The Fall of Empires and Superpowers . . . and the Future of the United States

[ad_1]

امروز آمریکا چه مشکلی دارد؟ آیا ممکن است آمریکا خرد شود و دموکراسی ما به شکست منجر شود؟

س Quesالاتی مانند اینها آمریکایی ها را آزار می دهد و باعث می شود ما نگران آینده کشوری باشیم که دوست داریم. ممکن است افراد به نتایج متفاوتی برسند ، اما به نظر می رسد موضوعی وجود دارد – احساس عمیقی که برای بهبود کشور خود نیاز داریم. فرهنگ ما به طور فزاینده ای غیراخلاقی می شود ، ساختار خانواده از هر طرف تهدید می شود ، و برنامه های دولت به طور مداوم غلبه می کنند ، و بدهی های زیادی ایجاد می کنند.

در این کتاب قدرتمند و نبوی ، کالون توماس ، ستون نویس و مفسر سیاسی قابل اعتماد ملی ، با ترسیم موازی با امپراتوری های بزرگ و کشورهایی که فراموش شده اند ، تشخیص می دهد که دقیقاً چه مشکلی در ایالات متحده وجود دارد. وی با اشاره به الگوی اثبات شده 250 ساله چگونگی ظهور و سقوط ابرقدرت ها ، پیش بینی می کند که تاریخ انقضا America آمریکا در گوشه گوشه است و به ما نشان می دهد که چگونه می توانیم از سرنوشت آنها فرار کنیم.

او از طریق بینش کتاب مقدس و حقیقت سرسختانه به ما یادآوری می کند که تغییر واقعی زمانی اتفاق می افتد که آمریکا به جای واشنگتن به خدا نگاه کند. کتاب مقدس ، به جای سیاست ، GPS است که وی برای هدایت خوانندگان به مسیر درست – از مسیر امید ، زندگی و تغییر – استفاده می کند. او می گوید ، زیرا ، هنگامی كه ما مایل به جستجوی خدا ، یادگیری از تاریخ و ایجاد تغییراتی در سطح فردی و اجتماعی هستیم ، می توانیم نه تنها دوباره زنده بمانیم ، بلكه شکوفا شویم.

این چشم انداز قدرتمند ، به موقع و بسیار مورد نیاز برای هر کسی که آرزوی آینده امیدوار کننده برای ملت بزرگ ما را دارد ، باید بخواند.

[ad_2]

دانلود کتاب America's Expiration Date : The Fall of Empires and Superpowers . . . and the Future of the United States