دانلود pdf کتاب Along for the Ride : A Novel

[ad_1]

شماره 1 نیویورک تایمز نویسنده پرفروش ترین Verdrink روت رابطه عاشقانه همیشه جذاب بانی و کلاید را به وضوح در این پرتره داستانی پر تعلیق و بسیار دقیق از بانی پارکر ، یکی از معمای ترین زنان آمریکا ، تداعی می کند.
بانی پارکر ، متولد یک شهر کوچک در بیابان غرب تگزاس و توسط دوست دختر خود در بیابانی صنعتی در حومه دالاس شکل گرفت ، یک هنرمند طبیعی و دانشجوی ستاره بود. او آرزو داشت ستاره سینما یا خواننده یا شاعر باشد. اما ماهیت نمایشی او ، که به دلیل فرصت های محدودش و عشق بیش از حدش به کلاید بارو خنثی شد ، او را در مسیری سوق داد که راهی جز مرگ برای فرار از آن نبود.

وضوح روانشناختی داستان ادبی با سرعت بی امان یک هیجان با هم برای سوار شدن بونی از دوران جوانی درخشان و نویدبخشش تا ماه آخر تیراندازی ، آدم ربایی و تعقیب ناامیدانه اتومبیل از داخل آمریکا در چنگال رکود بزرگ ادامه می دهد ، در حالی که حلقه قانون به دور او می چرخد. غنی شده توسط تحقیقات گسترده کریستینا شوارتز در رد پای بانی و کلاید و با احساس قدرتمندانه مکان و زمان خود ، با هم برای سوار شدن نسخه ای با شکوه و تلنگر از زنی است که توسط ترکیبی مرگبار از آرزو و عشق نابود شده است.

[ad_2]

دانلود کتاب Along for the Ride : A Novel