دانلود pdf کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)

[ad_1]

این کتاب مجموعه مقالات دوازدهمین کنفرانس بین المللی رایانه ، ارتباطات و برنامه های بی سیم با پهنای باند است که در تاریخ 8-10 نوامبر 2017 در بارسلون ، اسپانیا برگزار شد. شبکه های اطلاعاتی در حال حاضر به سرعت در حال تکامل هستند. انواع مختلفی از شبکه ها با ویژگی های مختلف ظهور می کنند و در شبکه های ناهمگن ادغام می شوند. در نتیجه ، موارد زیادی بهم پیوسته وجود دارد که می تواند در سطوح مختلف طراحی سخت افزار و نرم افزار نهادهای ارتباطی و شبکه های ارتباطی رخ دهد. انتظار می رود این شبکه ها تقاضای روزافزون برای استفاده را مدیریت کنند ، از تعداد قابل توجهی از خدمات پشتیبانی کنند ، کیفیت خدمات (QoS) را تضمین می کنند و استفاده از منابع شبکه را بهینه می کنند. موفقیت در شبکه های تمام IP و فناوری بی سیم سبک زندگی مردم در سراسر جهان را شکل داده است و پیشرفت در یکپارچه سازی الکترونیکی و ارتباطات بی سیم زمینه دسترسی به شبکه های بی سیم در اینترنت را فراهم می کند ، زیرا دستگاه های الکترونیکی تقریباً همیشه هستند و امکان تبادل اطلاعات در همه جا با یکدیگر آخرین یافته ها ، روش ها و تکنیک های توسعه از دو منظر نظری و عملی در مورد زمینه های نوظهور رایانه های باند پهن و بی سیم.

[ad_2]

دانلود کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)