دانلود pdf کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)

[ad_1]

این کتاب آخرین یافته های تحقیق ، نتایج نوآورانه تحقیق ، روش ها و تکنیک های توسعه را از دو منظر نظری و عملی مربوط به مناطق در حال ظهور شبکه اطلاعات و کاربردهای آن برجسته می کند. این شامل مقالات بیستمین کنفرانس بین المللی سیستم های اطلاعاتی مبتنی بر شبکه (NBiS-2017) است که در 24 تا 26 اوت 2017 در تورنتو ، کانادا برگزار می شود. شبکه ها و سیستم های اطلاعاتی امروز به سرعت در حال تکامل هستند. علاوه بر این ، روندها و برنامه های جدید پویا در شبکه های اطلاعاتی مانند شبکه های حسگر بی سیم ، شبکه های موقت ، سیستم های نظیر به نظیر ، شبکه های خودرو ، شبکه های فرصت طلب ، رایانه های شبکه و ابری ، رایانه های جامع و همه جا ، سیستم های چندرسانه ای ، امنیت وجود دارد. ، سیستم های چند عامل شبکه های با سرعت بالا و سیستم های مبتنی بر وب. انتظار می رود این شبکه ها تعداد روزافزون کاربران را مدیریت کنند ، از انواع خدمات پشتیبانی کنند ، کیفیت خدمات (QoS) را تضمین کرده و منابع شبکه خود را بهینه کنند. به نوبه خود ، این خواسته ها منشأ موضوعات مختلف تحقیقاتی و چالش هایی است که باید برطرف شوند – و این رویه به آنها می پردازد.

[ad_2]

دانلود کتاب Advances in Network-Based Information Systems : The 20th International Conference on Network-Based Information Systems (NBiS-2017)