دانلود pdf کتاب Advanced Information Networking and Applications : Proceedings of the 33rd International Conference on Advanced Information Networking and Applications (AINA-2019)

[ad_1]

هدف این کتاب ارائه آخرین یافته های تحقیق ، نتایج نوآورانه تحقیقات ، روش ها و تکنیک های توسعه از دو منظر نظری و عملی مربوط به مناطق در حال ظهور شبکه اطلاعات و برنامه های کاربردی است. شبکه های امروزی به سرعت در حال حرکت هستند و بسیاری از مناطق در حال ظهور شبکه های اطلاعاتی و برنامه های کاربردی آنها وجود دارد. شبکه های ناهمگن که توسط پیشرفت های اخیر فن آوری در ارتباطات بی سیم کم مصرف همراه است ، همراه با ادغام سیلیکون از توابع مختلف مانند مشاهده ، ارتباطات ، هوش و عملیات ، به عنوان یک کلاس محاسباتی بسیار مخل بر اساس یک سیستم عامل جدید ، ساختار شبکه و رابط است که ویژگی های جدید را فعال می کند. ، کم هزینه و برنامه های کاربردی با حجم زیاد. تحقق چندین مورد از این برنامه ها به دلیل مشکلات فراوان در اتصال به یکدیگر دشوار بود. برای ارضای طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی ، انواع مختلف شبکه ها باید با هم کار کنند و سیم کشی شوند و سیستم های بی سیم نسل بعدی باید یکپارچه شوند تا راه حل های محاسباتی با عملکرد بالا برای مشکلات ناشی از پیچیدگی این شبکه ها ایجاد شود. این کتاب به نظریه ، طراحی و کاربردهای شبکه های رایانه ای ، رایانه توزیع شده و سیستم های اطلاعاتی می پردازد.

[ad_2]

دانلود کتاب Advanced Information Networking and Applications : Proceedings of the 33rd International Conference on Advanced Information Networking and Applications (AINA-2019)