دانلود pdf کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده است که مردم به دستگاه های بسیار هوشمندی مانند تبلت و کتاب خواننده های دیجیتال (نشانگر جهت) دانلود کتاب الکترونیکی و مطالعه آن) استفاده زیاد. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی قالب کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. با استفاده از این ویژگی ، برای داشتن کتابخانه در خانه خود نیازی به فضای خالی ندارید. به یاد داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب بسیار دشوار است. زیرا با گذشت زمان به هر دلیلی ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا از بین برود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با تهیه نسخه پشتیبان می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت یا علامت گذاری کرد. اما بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، به راحتی می توانید با استفاده از نرم افزار ویژه در آنها یادداشت کنید. در صورت تمایل می توانید نسخه ای از آن را نیز چاپ کنید. ویژگی دیگر امکان بزرگنمایی فونت کتاب است در حالی که برای شما امکان پذیر نیست. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. می توانید کتاب را فقط با یک کلیک از وب سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از مهمترین موانع پیش روی محققان ایرانی دستیابی به منابع ارزشمند علمی ، به ویژه بارگیری کتابهای دانشگاهی خارجی است. این کتاب بدون شک منبع ارزشمندی محسوب می شود زیرا حاصل سالها تحقیق یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که گفته شد ، دستیابی به منابع علمی یکی از نگرانی های دانشمندان و دانشجویان کشور است. بارگیری این کتابها از سایتهای خارجی مانند آمازون بسیار گران است. به همین دلیل ما وب سایت هایی را پیشنهاد می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای خارجی را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی زبان آن در بازار کتاب ایران یافت نمی شود. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی برای تهیه منابع علمی خود تلاش خواهند کرد. حیاط دانلود کتاب های خارجی تجمع کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به همه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و همچنین دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی گام بلندی در تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. وب سایت رالی کتاب الکترونیکی بر اساس ده سال تجربه تیم مدیریتی خود ، کلیه کتابهای ایرانی را با نسخه الکترونیکی در اختیار ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR قرار می دهد. موتور جستجوی قدرتمند وب سایت ebook Rally امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی محدودیت هایی دارد. یکی محدودیت پرداخت به ارز خارجی است. به دلیل تحریم های بین المللی ، امکان خرید مستقیم کاربران ایرانی در کتابفروشی های خارجی وجود ندارد. حتی اگر قیمت ارز در ایران نیز در نظر گرفته شود ، خرید کتاب لاتین به دلیل هزینه بسیار بالای هزینه ، برای دانشجویان و محققان ایرانی مزیتی ندارد. از طرف دیگر ، بیشتر کتاب های خارجی خریداری شده با قفل های نرم افزاری هستند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر را برای شما غیرممکن می کند. با توجه به اینکه بسیاری از کتابفروشی های خارجی فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان چاپ یا ارسال آن برای دیگران وجود ندارد. اگر نسخه چاپی کتاب خارجی را خریداری می کنید ، باید هزینه پست را علاوه بر قیمت کتاب پرداخت کنید. بخاطر داشته باشید که از زمان ارسال کتاب به ایران حدود دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که سایت های میانی وجود دارند که به شما امکان می دهند pdf را از کتاب های خارجی به ویژه از سایت هایی مانند آمازون خریداری کنید که خودشان با دریافت کارمزد حدود 20 تا 25 درصد از قیمت کتاب را ارائه می دهند. براساس آنچه در بالا گفته شد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید یک کتاب خارجی را دارید ، ابتدا باید آن را در وب سایت ebook Rally جستجو کنید. با وب سایت سایت ebook می توانید حدود 6 میلیون کتاب خارجی را که حداقل 80 درصد تخفیف از قیمت واقعی دارند بارگیری کنید. توجه داشته باشید که کلیه کتابهای الکترونیکی موجود از تیم رالی کتاب الکترونیکی در دسترس است. بنابراین اگر کتابی را در وب سایت جستجو کردید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. این کتاب در کمترین زمان قیمت گذاری می شود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از وب سایت کتاب الکترونیکی:

خرید کتابهایی با 10٪ تخفیف از قیمت کتاب اصلی در فروشگاههای خارجی

کتابهای ارسالی ظرف 12 ساعت آماده می شود.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و بدون محدودیت زمانی می توان کتاب را خواند.

تهیه نسخه pdf واقعی کتابها (بهترین نسخه برای چاپ) برای تیم رالی کتاب امکان پذیر است.

[ad_2]

دانلود کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی