دانلود pdf کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده است که مردم به دستگاه های بسیار هوشمندی مانند تبلت و کتاب خواننده های دیجیتال (نشانگر جهت) دانلود کتاب الکترونیکی و مطالعه آن) استفاده زیاد. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی کوچک بودن و قابلیت حمل آسان است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا از فضای کتابخانه در خانه خود جلوگیری کنید. به یاد داشته باشید که نگهداری از نسخه های چاپ شده کتاب بسیار دشوار است. زیرا با گذشت زمان به هر دلیلی ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا از بین برود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با تهیه نسخه پشتیبان می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت و علامت گذاری کرد. اما بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، می توانید به راحتی با نرم افزار خاصی آنها را ضبط کنید. در صورت تمایل می توانید نسخه ای از آن را نیز چاپ کنید. ویژگی دیگر امکان بزرگنمایی فونت کتاب است در حالی که برای شما امکان پذیر نیست. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر خود را در کتاب جستجو کنید. می توانید کتاب را فقط با یک کلیک از وب سایت مربوطه بارگیری کنید. بنابراین ، نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از مهمترین موانع پیش روی محققان ایرانی دسترسی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتابهای دانشگاهی خارجی است. این کتاب بدون شک منبع ارزشمندی محسوب می شود زیرا حاصل سالها تحقیق یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که گفته شد ، دستیابی به منابع علمی یکی از نگرانی های دانشمندان و دانشجویان کشور است. تهیه این کتاب ها از سایت های خارجی مانند آمازون هزینه زیادی دارد. به همین دلیل ما وب سایت هایی را پیشنهاد می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای خارجی را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتاب ها ، به ویژه کتاب های تازه منتشر شده ، حتی نسخه اصلی زبان آن در بازار کتاب ایران یافت نمی شود. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی برای تهیه منابع علمی خود تلاش خواهند کرد. حیاط دانلود کتاب های خارجی تجمع کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به همه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و همچنین دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی گامی بلند در تأمین نیازهای تحقیقاتی محققان ایرانی برداشته است. وب سایت رالی کتاب الکترونیکی بر اساس ده سال تجربه تیم مدیریتی خود ، کلیه کتاب های ایرانی را با نسخه الکترونیکی در اختیار ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR قرار می دهد. موتور جستجوی قدرتمند وب سایت ebook Rally امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتابهای خارجی بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اساسی دانشجویان و اساتید ایرانی است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی محدودیت هایی دارد. یکی از این موارد محدودیت پرداخت به ارز خارجی است. به دلیل تحریم های بین المللی امکان خرید مستقیم کاربران ایرانی در کتابفروشی های خارجی وجود ندارد. حتی اگر قیمت ارز در ایران نیز در نظر گرفته شود ، خرید کتابهای لاتین به دلیل هزینه بسیار بالای ارز برای دانشجویان و محققان ایرانی سودمند نیست. از طرف دیگر ، بیشتر کتاب های خارجی خریداری شده با قفل های نرم افزاری هستند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر شما را غیرممکن می کند. با توجه به اینکه بسیاری از کتابفروشی های خارجی فایل PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان چاپ یا ارسال آن برای دیگران وجود ندارد. اگر یک نسخه چاپی از کتاب خارجی خریداری می کنید ، باید هزینه پست را علاوه بر قیمت کتاب پرداخت کنید. بخاطر داشته باشید که از زمان ارسال کتاب به ایران حدود دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید در نظر بگیرید این است که سایت های متوسط ​​وجود دارد که به شما امکان می دهد pdf را از کتاب های خارجی ، به ویژه از سایت هایی مانند آمازون خریداری کنید ، که خود آنها حدود 20 تا 25 درصد قیمت کتاب را ارائه می دهند ، زیرا دستورالعمل دریافت شده را ارائه می دهند. براساس آنچه در بالا گفته شد. پیشنهاد می کنیم اگر قصد خرید یک کتاب خارجی را دارید ، ابتدا باید آن را در وب سایت کتاب الکترونیکی جستجو کنید. با سایت ebook می توانید تقریباً 6 میلیون کتاب خارجی را با تخفیف حداقل 80٪ قیمت واقعی بارگیری کنید. توجه داشته باشید که کلیه کتابهای الکترونیکی موجود از تیم رالی کتاب در دسترس است. بنابراین اگر کتابی را در وب سایت جستجو کردید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. این کتاب در کمترین زمان قیمت گذاری می شود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از وب سایت کتاب الکترونیکی:

خرید کتابهایی با 10٪ تخفیف از قیمت کتاب اصلی در فروشگاههای خارجی

کتابهای ارسالی سرانجام ظرف 12 ساعت آماده و ارسال می شوند.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

تهیه نسخه pdf واقعی کتابها (بهترین نسخه برای چاپ) برای تیم رابط کتاب الکترونیکی امکان پذیر است.

[ad_2]

دانلود کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی