دانلود pdf کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)

[ad_1]

چگونه می توان هیبت ، معنا و شگفتی را در زندگی روزمره پیدا کرد “در جهانی که اخبار ناخوشایند بسیار بهتر از کتاب خوب است ، کتاب فاکتور هیبت آلن کلاین بهبود روانشناختی را ارائه می دهد.” – مگی عمان شانون ، نویسنده کتاب دعاهای شفا ، دعاهای امید و راحتی و نویسنده پرفروش Craming CalmBestselling و مجری TEDx ، آلن کلین ، برای یافتن و تعریف هیبت بازگشتند. وی در آخرین کتاب خود ، به خوانندگان نشان می دهد که چگونه با گشودن چشمان خود به هیبت و تعجب از خود ، از مسیر زندگی روزمره فرار کنند. ناراحت شدن یعنی چه؟ یا ساده تر ، هیبت چیست؟ کلاین با پشتیبانی از آخرین تحقیقات علمی ، هدف خود را تعریف هیبت و تأثیرات آن بر سلامتی و خوشبختی قرار داده است. در طول دوازده سال گذشته ، دانشمندان این هیبت را یافته اند: ما را به دیگران متصل كنید میزان استرس ما را كاهش دهید بهبود احساسات مثبت افزایش دلسوزی ما افزایش خلاقیت ما بسیاری از دلایل شگفت زده شدن. با پاششی معنوی و علمی ، فاکتور هیبت خوانندگان را به کاوش در یک پدیده انسانی می کشاند. كلین از تحقیقات گرفته تا داستان های هیجان انگیز دست اول ، در مورد احساس هیبت ، معنا و هدف تأمل می كند. و با استفاده از ابزارها ، نکات و تکنیک های بیداری عالی ، به خوانندگان کمک می کند تا از هیبت و تعجب در زندگی خود آگاه شوند. اگر از کتابهایی مانند هیبت ، هیبت ، کتاب دلخوشی ها یا کتابی از عالیات لذت می برید ، پس فاکتور هیبت را دوست خواهید داشت.

[ad_2]

دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)