دانلود pdf کتاب خرید و دانلود کتاب Blood Riders : A Novel

[ad_1]

یک داستان خون آشام بسیار وحشتناک و بسیار بدیع که توسط بازیگر مشهور بین المللی گری اولدمن و تهیه کننده برنده جایزه داگلاس اوربانسکی در غرب وحشی تنظیم شده است.
این شهر زمانی ، در 1882 ، شهری آباد و پرتحرک بود و بهترین روزهای Echo Basin در پشت آن نهفته است.

در روزهای اولیه تاسیس اکو باسین ، پسر جوانی برای بازی در یک غار از شهر خارج می شود ، اما در واقع یک چاه مین رها شده است … و او در داخل تنها نیست. او در جستجوی فرار ، به جعبه ای بزرگ و آراسته می رسد كه برای آشكار كردن یك جسد غبارآلود و پژمرده ، روی تیر آتش باز می شود. علی رغم ترس ، او انبوه آتش را از قلب بدن بیرون می کشد و از آن برای چرخاندن به صخره هایی که جلوی خروج او را می گیرند استفاده می کند. درست زمانی که قصد داشت سوراخی را به اندازه کافی گسترده سوراخ کند ، صدای جغجغه خشک ، سرفه و ترک خوردگی استخوان های قدیمی را پشت سر خود شنید. مرد در تابوت گفت: «پسر ، كجا هستم؟» پسر وحشت كرد و خود را به درون دهانه اي كه باز كرده بود انداخت و به سختي درست كرد. اما وقتی دوباره ظاهر می شود ، بیست سال بعد در شهری دیگر می یابد و خیلی زود می فهمد که تقریباً دو دهه پیش برای مرگ رها شده است.

بنابراین سفر مگنوس بلک ول ، که از تابوت خود برخاسته و به انجمن Echo Basin پیوست ، آغاز می شود. در طول روز او یک نجیب زاده است ، عضوی به ظاهر مدنی و فعال در جامعه است. در شب او یک شکارچی ، یک ماجراجو … و یک خون آشام است.

با یک پیچ و تاب و جذاب جدید به یک داستان نمادین است سواران خون داستان ترسناک یک شهر ارواح با تاریخی وحشتناک ، یک نفرین مرموز وودو و یک قهرمان فریبنده که عمیقا انسانی ، کاملاً درگیر و کاملاً اصیل است.

[ad_2]

دانلود کتاب خرید و دانلود کتاب Blood Riders : A Novel